Kalendarz2014

Witamy w Nowym Roku 2014 !!!

Mamy nadzieję, że będzie to rok pełen wspaniałych promocji i konkursów na rynku walutowym, o których z  przyjemnością dla Państwa napiszemy :)

Kalendarium Forex kojarzy nam się zwykle z stroną internetową zawierającą zestawienie terminów publikacji wskaźników makroekonomicznych na kilka najbliższych dni lub tygodni. Ponieważ jednak spora część z inwestorów używa tradycyjnych, papierowych kalendarzy,  X-Trade przygotowało właśnie taki kalendarz. Kalendarz xPulse jest to prawdziwą gratką dla wielbicieli grania podczas danych makroekonomicznych. Oprócz dat publikowania ważnych wskaźników ekonomicznych, kalendarz zawiera także informacje o świętach w kluczowych gospodarkach świata. I co ważne może też służyć jako kalendarz :-) do którego wpiszemy imieniny cioci, datę wizyty u dentysty lub swoje sukcesy inwestycyjne

Na dobry początek roku (promocja ważna jest do końca stycznia 2014) ww. kalendarz może otrzymać każdy nowy klient, który założy rachunek w XTB. Dla wyjaśnienia xPuls to nowy serwis analityczny stworzony przez XTB – reklamowany jest hasłem szybciej niż rynek.

Wszystkich chętnych do otrzymania kalendarza zapraszam więc do XTB i życzymy udanego roku 2014!

Zespół PromocjeFx

Dodaj komentarz