Tysiąc na start po raz drugi

Witam,

patrząc na nazwę ostatniej promocji HighSky Brokers nie sposób nie mieć uczucia deja vu.. wystarczy bowiem rzut oka na jeden z naszych wcześniejszych wpisów o NSForex i jeszcze tutaj  i wszystko staje się jasne

Rzadko na rynku kapitałowym mamy do czynienia z podobieństwem aż tak ewidentnym – także marketing HighSky Brokers dostaje od nas żółtą kartkę!

Przyjrzyjmy się jednak samej promocji. Jak zwykle jest to promocja dla nowych klientów lub przynajmniej takich którzy przed jej rozpoczęciem nie wpłacili jeszcze środków na rachunek.

Po założeniu promocyjnego rachunku i wpłacie dwóch tysięcy złotych broker zasili nasz rachunek dodatkowym tysiącem złotych. Od tego momentu mamy 2 miesiące na wykonanie 20 lotów obrotu jeśli nie zmieścimy się w czasie tysiąc złotych wróci do brokera. Również rozwiązanie umowy bądź wypłata środków z rachunku skutkuje wykluczeniem z promocji i utratą nagrody

Na razie wszystko wygląda całkiem ok z łatwego dzielenia wychodzi nam, że dostajemy 50zł premii za 1 lota obrotu. Niestety w rzeczywistości nie wygląda to tak pięknie:

  • do 20 promocyjnych lotów nie wliczają się transakcje na EURUSD i futersie na WIG20
  • klient musi samodzielnie odprowadzić zryczałtowany podatek dochodowy od kwoty tysiąca złotych brutto (190 zł) i to w zasadzie niezależnie od tego czy ostatecznie ten tysiąc złotych nie zostanie mu przez brokera zabrany !!!

Naszym zdaniem przerzucenie obowiązku rozliczenia z fiskusem na klienta całkowicie dyskwalifikuje tę promocję. Jest to więc pierwsza promocja przy której jesteśmy zmuszeni napisać: NIE POLECAMY!

Dodaj komentarz